Telefon 609 671 904, 537 472 124 Mail kontakt@healthyfamily.pl
Logo

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Jesteśmy fizjoterapeutkami - z zawodu jak i pasji, nasze moto to: "dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" oraz "ruch może zastąpić niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu". Zgodnie z tymi przesłaniami patrzymy zawsze na pacjenta holistycznie, analizując wszystkie możliwe czynniki zaburzające stan jego zdrowia/równowagi. Fascynuje nas jak bardzo praca z ciałem wpływa na psychikę oraz emocje. Dotykamy pacjenta aby wyzwolić w nim naturalne procesy samoleczenia, które później poprzez terapię wspomagamy.

Prowadzimy kompleksową fizjoterapie, rozpoczynając od wnikliwej diagnozy, dzięki której układamy następnie indywidualny plan terapii, często łącząc ze sobą różne metody terapeutyczne.

Poprzez pracę z ciałem poprawiamy jakość i komfort życia oraz niwelujemy skutki długotrwałego stresu.

Nasze doświadczenie potwierdza zasadę: zadowolona i zrelaksowana mama= szczęśliwe dziecko, dlatego też prowadzimy terapie łączoną mama+dziecko, co często daje niesamowite efekty.

Z racji, iż obie jesteśmy miłośniczkami i właścicielkami zwierząt, zajmujemy się także ich terapią. Prowadzimy zajęcia psiego fitnessu, a także pracujemy manualnie zarówno z psami jaki i kotami.

Elżbieta Skiba

Ela Skiba

Fizjoterapeutka, terapeuta czaszkowo-krzyżowy, instruktor hipoterapii oraz instruktor fitnessu dla psów.

Czytaj więcej

Katarzyna Waga

Kasia Waga

Fizjoterapeutka, terapeuta czaszkowo-krzyżowy, hipoterapeuta oraz instruktor fitnessu dla psów.

Czytaj więcej

 

healthyfamily_3.jpghealthyfamily_10.jpghealthyfamily_13.jpghealthyfamily_16.jpghealthyfamily_1.jpghealthyfamily_2.jpghealthyfamily_21.jpghealthyfamily_25.jpghealthyfamily_4.jpghealthyfamily_5.jpghealthyfamily_6.jpghealthyfamily_11.jpghealthyfamily_18.jpghealthyfamily_19.jpghealthyfamily_22.jpghealthyfamily_9.jpg
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności